Opinie

Mamy już setki zadowolonych klientów na całym Świecie. Oto kilka opinii, które do tej pory otrzymaliśmy w naszym sklepie na Etsy.

“Ten zegar to jeden z lepszych prezentów, jakie kiedykolwiek dla siebie kupiłam: jest elegancki, niezwykle dobrze wykonany z dużą dbałością o szczegóły, nowoczesny i po prostu zabawny. Jest o wiele ładniejszy niż się spodziewałem i będę go długo cenił. Jedyne ulepszenie, które polecam, to dodanie fotoczujnika do automatycznego przyciemniania, ponieważ znajduje się on na moim stoliku nocnym w pokoju, który jest bardzo jasny w ciągu dnia. Dziękuję!”
“Ten zegarek jest naprawdę niesamowity! Wiele produktów na zdjęciach wygląda zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Nie dotyczy to tego zegarka, w rzeczywistości też wygląda jak na zdjęciu i jest naprawdę przyjemny dla oka i łatwy do zmiany.”
“Wszystko w porządku, świetny produkt. Mój trzeci zegarek”
“Po prostu TOP, kupiłabym ponownie w dowolnym momencie!”
“Jestem zachwycona, uważam, że zegarek jest świetny. Powinien być prezentem, ale prawdopodobnie zostawię go sobie. Również z wysyłką wszystko poszło wspaniale. Po prostu perfekcyjny.”
“KOCHAM ten zegar!! Byłam pod wrażeniem tego, jak szybko się pojawił! Jest łatwy do skonfigurowania i ustawienia czasu, co było moim jedynym zmartwieniem, wiedząc, że musi być podłączony do prądu (trzymam go w moim biurze) 10/10 bardzo polecam.”
Shopping Cart